Projekt Lago sa rozbieha, ukázal nové vizualizácie aj ceny

V Košiciach sa rozbieha rezidenčný projekt Rezidencia Lago.

Prvé zmienky o projekte sú len pol roka staré. Investor LaGO development vo februári predložil úradom zámer, podľa ktorého chcel stavať v mestskej časti Nad jazerom na pozemku, na ktorom sa nachádza dvojpodlažný roky nevyužívaný objekt zariadení materskej školy.

Hlavne dvojizbáky

Ubehlo len niekoľko mesiacov a investor predstavuje podrobnosti projektu a spúšťa predaj. Komplex má začínať prvou bytovkou, ktorá ponúkne 50 bytových jednotiek. Ponuke budú dominovať hlavne dvojizbové byty, keď ich v prvej budove bude až 27. Zvyšok tvoria 1,5-lizbové (päť kusov),trojizbové (15) a štvorizbové byty (tri).

Rozmery bytov sa pohybujú od 36,5 do 128 štvorcových metrov. Aktuálne priemerné ceny sú nastavené v rozmedzí od 1 546 do 1 616 eur za štvorcový meter. Napríklad za trojizbový byt s rozlohou 91,3 štvorcového metra s terasou (22,6 štvorcového metra) a skladom (4,8 štvorcového metra) pýta predajca necelých 170-tisíc eur. Najlacnejší 1,5-izbový byt stojí 62 880 eur.

V prvej etape vybuduje developer 72 parkovacích miest, z toho 46 bude krytých. Ceny parkovacích stojísk sa začínajú na sume šesťtisíc eur pri vonkajšom parkovaní. Garážové parkovanie ohodnotil investor na 9 600, resp. 12-tisíc eur.

Smart byty

„Okrem súkromných parkovacích miest na pozemku vo vlastníctve spoločnosti LaGO development budú na zrekonštruovanej príjazdovej ceste investorom vytvorené verejné parkovacie miesta, ktoré budú slúžiť predovšetkým obyvateľom pôvodných bytových domov v susedstve,“ píše investor na stránke.

Investor hovorí o tom, že všetky byty ponúknu tzv. smart riešenie. Každá jednotka by tak mala mať urobenú predprípravu pre online ovládanie domácnosti. Súčasťou areálu má byť detské ihrisko i rekreačná zóna s lavičkami a zeleňou.

So stavebnými prácami by mali na Galaktickej ulici začať v apríli budúceho roka, kolaudácia je naplánovaná na november 2019. Investor už teraz avizuje, že Lago bude pokračovať druhou fázou. Za projektom stojí spoločnosť LaGO development, ktorá vznikla len v júni minulého roka. 

Predajné miesto

CASSOVIA RESIDENCES
Kováčska 17
040 01 Košice

 

    +421 911 847 022
     info@rezidencialago.sk

Všetky údaje v textovej i obrazovej forme, rovnako ako akékoľvek ďalšie informácie uvedené na tejto webovej stránke, sú ilustračné, nezáväzné a majú informatívny charakter.

Spoločnosť LaGO development s.r.o. si kedykoľvek vyhradzuje právo na ich zmenu. Informácie uvedené na tejto stránke nie sú podkladom pre uzavretie zmluvy v zmysle zákona č. 40/1964 Občianský zákonník. Aktuálne a záväzné informácie sú na vyžiadanie k dispozícii výhradne na predajnom mieste.

Copyright 2017 LAGO - MODERNÉ BÝVANIE NAD JAZEROM

Vytvorené systémom Audience Toolkit