O projekte

Nový rozmer bývania, ktorý uspokojí všetky Vaše potreby

Projekt „Rezidencia LAGO“ - atraktívna a moderná alternatíva bývania. Tichá okrajová štvrť v mestskej časti sídliska Nad jazerom na Galaktickej ulici núka pocit pokoja a relaxu v kombinácii s vymoženosťami mestského sídliska. Za architektonickým návrhom stojí Ing. arch. Andrej Rodziňák, inak autor viacerých úspešných projektov, ako napríklad Šafranová záhrada, Herberia či SkyOne. Viac na www.ar.chitect.sk. Investor, spoločnosť LaGO development s.r.o., plánuje rozdelenie jeho realizácie do dvoch etáp: LAGO I.  a po jeho ukončení LAGO II.

LAGO I.:
Sedempodlažný objekt pozostáva spolu z 50 bytových jednotiek a polyfunkcie na 2NP. V objekte sa na prízemí nachádza garáž so 46 parkovacími miestami. Potreby statickej dopravy sú doplnené aj 26 exteriérovými parkovacími miestami.

Byty zaujmú nadštandardnou výmerou:

  • 1,5 izbové (5 ks) - 36,5 m2
  • 2 izbové (27 ks) - 43,20 m2 - 60,80 m2
  • 3 izbové (15 ks) - 89,90 m2 - 91,30 m2
  • 4 izbové (3 ks) - 118 m- 128 m2

Ku každému bytu bude na príslušnom poschodí bytového domu prislúchať praktický skladovací priestor s nadpriemernou výmerou.

Výhody
projektu

  • blízka dostupnosť všetkých služieb spojených s bývaním (obchodné centrá, pošta, poliklinika, školy, škôlky, rekreačné využitie neďalekého jazera, športoviská v priamom susedstve Rezidenicie LAGO)
  • uzatvorený areál s možnosťou parkovania priamo pri bytovom dome
  • dobré dopravné napojenie (plánovaná výstavba R2, rozšírenie Slaneckej cesty na štvorprúdovú cestu)
  • byty na vyšších poschodiach s unikátnym výhľadom na blízke jazero a Hornád

Smart
byty

Všetky ponúkané byty budú tzv. inteligentné „smart byty“. To sú byty, v ktorých budete mať urobenú predprípravu pre online ovládanie domácnosti.

Tento systém väčšinu prác robí za vás. Postará sa o vaše pohodlie, komfort, úsporu peňazí ale aj času. Všetko dokážete mať dokonale pod kontrolou a prehľadne kdekoľvek ste. Svoje príkazy a všetky informácie máte prístupne pomocou užívateľského rozhrania.

Časová os projektu

Začiatok predaja
September 2017

Začiatok výstavby
Apríl 2018 

Kolaudácia
November 2019

Prázdny

Predajné miesto

CASSOVIA RESIDENCES
Kováčska 17
040 01 Košice

 

    +421 911 847 022
     info@rezidencialago.sk

Všetky údaje v textovej i obrazovej forme, rovnako ako akékoľvek ďalšie informácie uvedené na tejto webovej stránke, sú ilustračné, nezáväzné a majú informatívny charakter.

Spoločnosť LaGO development s.r.o. si kedykoľvek vyhradzuje právo na ich zmenu. Informácie uvedené na tejto stránke nie sú podkladom pre uzavretie zmluvy v zmysle zákona č. 40/1964 Občianský zákonník. Aktuálne a záväzné informácie sú na vyžiadanie k dispozícii výhradne na predajnom mieste.

Copyright 2017 LAGO - MODERNÉ BÝVANIE NAD JAZEROM

Vytvorené systémom Audience Toolkit