Parkovanie Nad jazerom nemusí byť problémové


Na to, aby ste si našli parkovacie miesto na našich sídliskách, musíte mať naozaj šťastie, a to najmä vo večerných hodinách. Tento problém neobchádza ani Sídlisko Nad jazerom. Novostavba na Galaktickej ulici sa však plánuje postarať o niekoľko nových miest.

Za ťažkosti s parkovaním môže predovšetkým nárast počtu osobných áut. Niektoré rodiny vlastnia aj dve a každé by najradšej zaparkovali tak, aby ho mali pod dohľadom zo svojho okna. Niet sa čo čudovať.

Mnohí vodiči hľadajú miesto pre svoje vozidlo ako ihlu v kope sena. Neúspešné je to najmä po pracovnom čase. Večer blúdia po okolí a nakoniec zaparkujú tak, že musia k svojmu bytu prejsť pešo aj väčšiu vzdialenosť. 

Častou možnosťou je tiež zastavenie na chodníku či zeleni. V tomto prípade však stratia drahocenný čas a niekedy i nervy ráno, keď sa z domácich papúč poberú k tým na autách. Neminie ich tiež finančná pokuta, a to je už naozaj nepríjemné.

Parkovanie riešia aj nové projekty

Problém s parkovaním riešia najmä veľké mestské časti. Niektoré pokusy ostanú pri plánovaní, iné sa stávajú skutočnosťou. Jedným z takých je projekt spoločnosti LaGO development s. r. o. Tá Sídlisko Nad jazerom v blízkej budúcnosti obohatí o komplex LAGO. Ako každá rezidencia, aj táto sa postará o bezproblémové parkovanie svojich budúcich obyvateľov. 

Webová stránka rezidencialago.sk informuje, že parkovanie nebude pre obyvateľov novostavby ničím náročným, práve naopak. Každý vlastník bude mať nárok na minimálne jedno miesto. Pri kúpe trojizbového alebo štvorizbového bytu vzrastie táto možnosť na dve parkovacie miesta. Tie si môžete zvoliť pri rezervácii svojho bytu. 

„Rezidencia LAGO ponúkne celkovo 141 parkovacích miest na vlastnom pozemku, z toho bude 92 krytých a 49 vonkajších. Kryté budú umiestnené v uzavretom a zabezpečenom priestore na prvom nadzemnom podlaží pod bytovými domami,“ informuje stránka.

 

 

Postará sa nielen o svojich

Výhody však nekončia len pri ľuďoch, ktorí budú v LAGO bývať. Firma ďalej informuje, že v prípade, ak nebudú všetky vonkajšie parkovacie miesta obsadené obyvateľmi Rezidencie LAGO, budú ponúknuté aj iným záujemcom. 

Okrem toho je zámerom investora vytvoriť na Galaktickej ulici tiež päťdesiat verejných parkovacích miest. Tie majú slúžiť najmä takzvaným pôvodným obyvateľom Sídliska Nad jazerom.

Rezidencia LAGO ponúkne celkovo 141 parkovacích miest na vlastnom pozemku, ale investor plánuje vytvoriť ďalších 50 miest aj na mestskom. vizualizácia: LAGO Development

 

KOŠICE: DNES
Autor: office@kosicednes.sk
zdroj: kosicednes.sk

Predajné miesto

CASSOVIA RESIDENCES
Kováčska 17
040 01 Košice

 

    +421 911 847 022
     info@rezidencialago.sk

Všetky údaje v textovej i obrazovej forme, rovnako ako akékoľvek ďalšie informácie uvedené na tejto webovej stránke, sú ilustračné, nezáväzné a majú informatívny charakter.

Spoločnosť LaGO development s.r.o. si kedykoľvek vyhradzuje právo na ich zmenu. Informácie uvedené na tejto stránke nie sú podkladom pre uzavretie zmluvy v zmysle zákona č. 40/1964 Občianský zákonník. Aktuálne a záväzné informácie sú na vyžiadanie k dispozícii výhradne na predajnom mieste.

Copyright 2017 LAGO - MODERNÉ BÝVANIE NAD JAZEROM