Začíname stavať

Projekt výstavby Rezidencie LAGO sa posúva do ďalšej etapy.

Projekt Rezidencia LAGO sa posúva do ďalšej etapy. Po získanom územnom rozhonutí a stavebnom povolení sme úspešne ukončili výber generálneho dodávateľa stavby.

Podpísali sme zmluvu o výstavbe so spoločnosťou  ISK  - Inžinierske stavby, a.s.  Košice, členom skupiny COLAS.   

Rozhodli sme sa pre renomovaného dodávateľa, ktorý dokáže zmluvne garantovať kvalitu a harmonogram výstavby.  Navyše zmluvne garantované ceny výstavby nám umožnili znížiť ceny bytov pri zachovaní najvyššej kvality.

Robíme všetko preto, aby boli budúci obyvatelia Rezidencie LAGO spokojní s dobrou investíciou do nového moderného bývania.

Začíname stavať. Stavebný ruch na pozemku začne už v najbližších dňoch. Ospravedlňujeme sa susedom za znížený komfort počas doby výstavby.

Predajné miesto

CASSOVIA RESIDENCES
Kováčska 17
040 01 Košice

 

    +421 911 847 022
     info@rezidencialago.sk

Všetky údaje v textovej i obrazovej forme, rovnako ako akékoľvek ďalšie informácie uvedené na tejto webovej stránke, sú ilustračné, nezáväzné a majú informatívny charakter.

Spoločnosť LaGO development s.r.o. si kedykoľvek vyhradzuje právo na ich zmenu. Informácie uvedené na tejto stránke nie sú podkladom pre uzavretie zmluvy v zmysle zákona č. 40/1964 Občianský zákonník. Aktuálne a záväzné informácie sú na vyžiadanie k dispozícii výhradne na predajnom mieste.

Copyright 2017 LAGO - MODERNÉ BÝVANIE NAD JAZEROM