Lokalita

Nový rozmer bývania, ktorý uspokojí všetky Vaše potreby

Bytové domy „Rezidencia LAGO“ budú postavené v mestskej časti Košice - Nad jazerom, na Galaktickej ulici, v jedinečnej časti Košíc s vodnou plochou umelého jazera. Existujúca rozsiahla infraštruktúra mestskej časti v podobe nákupných centier, poskytovateľov rôznych druhov služieb, základných a stredných škôl, predškolských zariadení predstavuje pre budúcich obyvateľov bytových domov významný benefit v porovnaní s inými rezidenčnými projektmi na zelenej lúke.

V areáli bytových domov LAGO sa bude nachádzať

  • detské ihrisko
  • rekreačná zóna s lavičkami a zeleňou, ktoré budú slúžiť ich obyvateľom

Sídlisko Nad jazerom ponúka nepreberné možnosti pre

  • športové
  • rekreačné
  • kultúrne
  • iné voľnočasové aktivity
  • 8 nákupných centier
  • 8 materských škôl, 6 základných škôl, z toho 2 súkromné školy, 3 stredné školy

Mestská časť Nad jazerom je obľúbená štvrť mesta Košice, poskytuje viacero možností relaxu. Nie je potrebné cestovať za oddychom, ako pri iných developerských projektoch, je vhodná pre pokojné bývanie bez rušivých vplyvov s dobrou dopravnou dostupnosťou do centra mesta (autobusová a električková doprava). V roku 2018 je naplánovaný začiatok výstavby diaľničného obchvatu R2, ktorý by mal znížiť intenzitu automobilovej a kamiónovej tranzitnej dopravy cez sídlisko Nad jazerom a do roku 2020 je naplánované rozšírenie Slaneckej cesty na štyri jazdné pruhy, čo povedie k výraznému zlepšeniu dopravnej situácie v tejto lokalite.

Prepojenie prostredníctvom mestskej hromadnej dopravy je zabezpečené niekoľkými električkovými linkami, ktoré sú predovšetkým v dopravných špičkách výrazne rýchlejšie ako individuálna doprava. Verejnú dopravu zabezpečuje aj niekoľko autobusových mestských a prímestských liniek. Zastávka MHD (autobus, električka) je od bytového domu vzdialená len cca 300 m a cesta do centra mesta trvá necelých 17 minút.

Nový rozmer bývania, ktorý uspokojí všetky vaše potreby

Košice - Nad jazerom, Galaktická 9/A

Predajné miesto

CASSOVIA RESIDENCES
Kováčska 17
040 01 Košice

 

    +421 911 847 022
     info@rezidencialago.sk

Všetky údaje v textovej i obrazovej forme, rovnako ako akékoľvek ďalšie informácie uvedené na tejto webovej stránke, sú ilustračné, nezáväzné a majú informatívny charakter.

Spoločnosť LaGO development s.r.o. si kedykoľvek vyhradzuje právo na ich zmenu. Informácie uvedené na tejto stránke nie sú podkladom pre uzavretie zmluvy v zmysle zákona č. 40/1964 Občianský zákonník. Aktuálne a záväzné informácie sú na vyžiadanie k dispozícii výhradne na predajnom mieste.

Copyright 2017 LAGO - MODERNÉ BÝVANIE NAD JAZEROM