Polyfunkcia

 

Podnikať v LAGO je smart

LAGO ponúka priestor pre denné centrum pre deti, ambulancie lekárov alebo kancelársky priestor.

Na druhom nadzemnom podlaží každého bytového domu bude priestor pre polyfunkciu, s celkovou výmerou 184 m2 a loggiou s výmerou 37 m2.  Tento priestor bude mať svoj samostatný vchod so schodiskom a výťahom.

Ideálna príležitosť podnikať vo vlastnom priestore. Splátka hypotéky je nižšia ako cena za prenájom porovnateľných priestorov, preto je priestor v LAGO výhodná investícia.

 

Pôdorys 2. nadzemného podlažia 

Polyfunkčný priestor vo voľnej dispozícii

Polyfunkčný priestor K.P.1

Priestor je ponúkaný vo voľnej dispozícii v stave holobyt, dokončenie na iný štandard bude možné zabezpečiť cez zmluvných partnerov. V priestoroch polyfunkcie bude k dispozícii predpríprava pre online prístup k ovládaniu tých istých funkcií ako je to pri „Smart“ bytoch.

Plocha

184,00 m2

Terasa 37,00 m2
Poschodie 2

Cena s DPH
 

248 550,- €

Príklady prispôsobenia polyfunkčného priestoru 

Denné centrum
pre deti

Dispozičné riešenie polyfunkčného priestoru umožňuje vytvoriť denné centrum pre deti, kde budú môcť tráviť voľný čas s kamarátmi vo farebnom svete plnom hier, zábavy a detskej radosti. 

Ambulancie
lekárov

Polyfunkčný priestor v LAGO je vhodný aj pre ambulancie lekárov. Voľná dispozícia ponúka veľkú variabilitu.

Príklad dispozície pre ambulanciu s 3 lekármi, čakáreň a zázemie. 

 

Kontaktujte nás

 

* povinný údaj

Záujemca o byt alebo nebytový priestor vyplnením formulára a súhlasom so spracovaním osobných údajov, poskytuje súhlas develeoperovi projektu spoločnosti LAGO Development s.r.o. a predajcovi spoločnosti Atomia s.r.o. na spracovanie osobných údajov (najmä meno, priezvisko, telefonický kontakt, emailová adresa a IP adresa) za účelom obchodnej a marketingovej komunikácie vedúcej k uzavretiu rezervačnej alebo kúpnej zmluvy. Súhlas sa udeľuje na 3 roky, po uplynutí tejto doby budú osobné údaje vymazané, alebo anonymizované. V prípade, ak si budete želať vziať súhlas späť a ukončiť spracovanie osobných údajov, zašlite nám Vašu požiadavku na info@rezidencialago.sk. Vaše osobné údaje nebudú použíté na iný účel, ani poskytnutné tretím stranám.

Predajné miesto

CASSOVIA RESIDENCES
Kováčska 17
040 01 Košice

 

    +421 911 847 022
     info@rezidencialago.sk

Všetky údaje v textovej i obrazovej forme, rovnako ako akékoľvek ďalšie informácie uvedené na tejto webovej stránke, sú ilustračné, nezáväzné a majú informatívny charakter.

Spoločnosť LaGO development s.r.o. si kedykoľvek vyhradzuje právo na ich zmenu. Informácie uvedené na tejto stránke nie sú podkladom pre uzavretie zmluvy v zmysle zákona č. 40/1964 Občianský zákonník. Aktuálne a záväzné informácie sú na vyžiadanie k dispozícii výhradne na predajnom mieste.

Copyright 2017 LAGO - MODERNÉ BÝVANIE NAD JAZEROM