O projekte

Nový rozmer bývania, ktorý uspokojí všetky Vaše potreby

Projekt „Rezidencia LAGO“ - atraktívna a moderná alternatíva bývania. Tichá okrajová štvrť v mestskej časti sídliska Nad jazerom na Galaktickej ulici núka pocit pokoja a relaxu v kombinácii s vymoženosťami mestského sídliska. Za architektonickým návrhom stojí Ing. arch. Andrej Rodziňák, inak autor viacerých úspešných developerských projektov.

Investorom je spoločnosť LaGO development s.r.o.

LAGO I. a LAGO II.:
Každý zo sedempodlažných objektov pozostáva z 51 bytových jednotiek a polyfunkcie na 2NP. V každom z objektov sa na prízemí nachádza garáž so 48 parkovacími miestami. Potreby statickej dopravy sú doplnené aj 49 exteriérovými parkovacími miestami.

Byty zaujmú nadštandardnou výmerou a ku každému bytu bude na príslušnom poschodí bytového domu praktický skladovací priestor.

Výhody
projektu

  • blízka dostupnosť všetkých služieb spojených s bývaním (obchodné centrá, pošta, poliklinika, školy, škôlky, rekreačné využitie neďalekého jazera, športoviská v priamom susedstve Rezidenicie LAGO)
  • uzatvorený areál s možnosťou parkovania priamo pri bytovom dome
  • dobré dopravné napojenie (plánovaná výstavba R2, rozšírenie Slaneckej cesty na štvorprúdovú cestu)
  • byty na vyšších poschodiach s unikátnym výhľadom na blízke jazero a Hornád

Smart
byty

Všetky ponúkané byty budú voliteľne tzv. inteligentné „smart byty“. To sú byty, v ktorých môžete mať urobenú predprípravu pre online ovládanie domácnosti.

Tento systém väčšinu prác robí za vás. Postará sa o vaše pohodlie, komfort, úsporu peňazí ale aj času. Všetko dokážete mať dokonale pod kontrolou a prehľadne kdekoľvek ste. Svoje príkazy a všetky informácie máte prístupne pomocou užívateľského rozhrania.

Časová os projektu

ETAPA I.

Začiatok výstavby
2018

Ukončenie hrubej stavby 
Marec 2020

Kolaudácia
November 2020

ETAPA II.

Začiatok výstavby
2020

Ukončenie hrubej stavby 
Júl 2021

Kolaudácia
December 2021

Predajné miesto

CASSOVIA RESIDENCES
Kováčska 17
040 01 Košice

 

    +421 911 847 022
     info@rezidencialago.sk

Všetky údaje v textovej i obrazovej forme, rovnako ako akékoľvek ďalšie informácie uvedené na tejto webovej stránke, sú ilustračné, nezáväzné a majú informatívny charakter.

Spoločnosť LaGO development s.r.o. si kedykoľvek vyhradzuje právo na ich zmenu. Informácie uvedené na tejto stránke nie sú podkladom pre uzavretie zmluvy v zmysle zákona č. 40/1964 Občianský zákonník. Aktuálne a záväzné informácie sú na vyžiadanie k dispozícii výhradne na predajnom mieste.

Copyright 2017 LAGO - MODERNÉ BÝVANIE NAD JAZEROM