"Smart" byty

 

Riadenie

Je zabezpečené riadiacou jednotkou, ktorá Vás zahrnie komfortom riadenia Vášho inteligentného bytu cez jeho jednoduché a bezdrôtové rozhranie. Ponúka obrovský potenciál.  Ovládanie Vášho bytu odkiaľkoľvek na svete za použitia telefónu alebo tabletu.

Začnite budovať vlastný svet naokolo v pohodlí poskytovaného inováciami. Podarilo sa nám vtesnať obrovské schopnosti inteligentného systému do jednej malinkej krabičky. 

Minimalizmus a nové technológie urobia nemožné možným. Vytvorte si svoj inteligentný domov tak, aby vyhovoval Vaším potrebám a zvykom. K centrálnej jednotke je možné dopľňať množstvo ďalších zariadení a senzorov. 

Kontrola

Prázdny

Osvetlenie pod kontrolou

Vaše osvetlenie sa Vám prispôsobí a kedykoľvek zmení atmosféru v byte. Nastavte si ho v časových intervaloch alebo využite pohybové a svetelné senzory, pomocou ktorých sa osvetlenie zapne a vyberie vhodnú svietivosť podľa Vašich potrieb. Rôzne svetelné scény využívajte na čítanie, varenie, zábavu, ale i ako príjemné nočné svetlo.

Prázdny

Zabezpečenie

Zabezpečenie proti vlámaniu

Zabezpečovací systém, ktorý pomocou oknových, dverových a pohybových senzorov dokáže spustiť sirénu, kamerový systém alebo poslať vám notifikáciu. 

Zabezpečenie proti vytopeniu

Pomocou senzorov, ktoré snímajú prítomnosť vody a sledujú prietok, máte istotu, že sa vyhnete zbytočným škodám, ktoré vzniknú pri vytopení domácnosti. Tento systém vypne prívod vody a upozorní Vás o tom.

Zabezpečenie proti požiaru

Dymový senzor, ktorý Vás zvukovým signálom alebo notifikáciou upozorní na prítomnosť dymu alebo pary v miestnosti.

Regulácia

Regulácia teploty

Teplota v domácnosti sa reguluje automaticky podľa Vašich potrieb. Zapnutím kúrenia, vetraním a ovládaním klimatizácie sa postará o Vaše pohodlie. Vykurovací systém je pomocou elektroventilov a snímačov teploty ľahké ovládať jednotlivo v každej miestnosti. To zabraňuje zbytočnému prekurovaniu neobytných miestností. Zbytočné kúrenie sa odráža na výške faktúr, ale aj na Vašom zdraví. Jednoducho sa prepne do režimu šetrenia, ak práve nie ste doma.

Regulácia vlhkosti

Reguláciou vlhkosti môžete zabezpečiť zdravší vzduch v domácnosti. Automaticky zabezpečí v domácnosti vetranie, zapne zvlhčovač alebo odvlhčovač vzduchu, zabraňuje vzniku plesní.

Sledovanie spotreby

Pozrite si prehľadne štatistiky, vývoj teplôt, spotrebu vody, elektriny alebo zaznamenávajte príchody a odchody. To všetko Vám jednoducho a prehľadne pomôže šetriť a mať spotrebu pod kontrolou.

Bezpečnosť

Spotrebiče pod kontrolou

Majte prehľad o všetkých zásuvkách vo Vašej domácnosti. Nie ste si istý či ste vypli žehličku? Chcete vedieť kedy doprala práčka? Akú ma spotrebu Vaša televízia? To všetko dokážete jednoducho. Každú zásuvku môžete ovládať zvlášť, vidieť spotrebu a nastavovať časové intervaly pre zapnutie a vypnutie.

Otváranie vchodových dverí

Prístupový systém ovládaný čipmi, kartami, pomocou hesla alebo Vašim smartfónom. Podobným spôsobom je možné ovládať aj otváranie garážovej brány parkovacieho domu.

Kamerový systém

Buďte stále v bezpečí pomocou kamerového systému, ktorým môžete sledovať Vašu domácnosť.

Predajné miesto

CASSOVIA RESIDENCES
Kováčska 17
040 01 Košice

 

    +421 911 847 022
     info@rezidencialago.sk

Všetky údaje v textovej i obrazovej forme, rovnako ako akékoľvek ďalšie informácie uvedené na tejto webovej stránke, sú ilustračné, nezáväzné a majú informatívny charakter.

Spoločnosť LaGO development s.r.o. si kedykoľvek vyhradzuje právo na ich zmenu. Informácie uvedené na tejto stránke nie sú podkladom pre uzavretie zmluvy v zmysle zákona č. 40/1964 Občianský zákonník. Aktuálne a záväzné informácie sú na vyžiadanie k dispozícii výhradne na predajnom mieste.

Copyright 2017 LAGO - MODERNÉ BÝVANIE NAD JAZEROM